Niezwykły zegarek nie tylko dla sportowców

Bieganie może sprawiać naprawdę wiele radości. Jeszcze więcej jeśli biega się z łatwością, bez zadyszki, w bezpiecznym i ciekawym terenie.

Bieganie mogą również uprzyjemnićżnego rodzaju gadżety, z którymi na co dzień nie ma się styczności. Mogą one byćżnego typu. Biegacze często korzystają z tak zwanych nerek, czyli saszetek biodrowych, opasek z latarką na głowie, z uchwytów do bidonów, uchwytów telefonów.

Jest również jeszcze inna grupa gadżetów, a mianowicie gadżety elektroniczne. Do nich należą między innymi pulsometry, krokomierze, zegarki, urządzenia GPS, telefony.

Co jeśli jednak uznaje się, ze wszystkie gadżety są potrzebne? W jaki sposób biegać z nimi wszystkimi na raz? Czy to aby wygodne?

Jest na to rozwiązanie. Urządzenie wielofunkcyjne- zegarek sportowy Suunto Spartan, który kupić można na stronie http://www.dobiegania.pl/elektronika-do-biegania-pulsometry-zegarki-suunto-spartan-sport-black-hr-p-21410.html. Cała seria zegarków Sunnto Spartan to gama urządzeń multisportowych. Zegarki te są świetnym rozwiązaniem zarówno dla sportowców jak i podróżników. Można mieć wszystko pod kontrolą. Analizować swoje osiągnięcia, planować, a nawet dzielić się swoimi osiągnięciami w serwisach społecznościowych. Nie tylko osoby uprawiające jogging będą zadowolone z tego zegarka. Również Ci którzy lubią podróżować, zwiedzać, jeździć rowerem, pływać. Zawsze wiadomo kiedy przyśpieszyć, kiedy zwolnić. Bez problemu można przewidzieć warunki atmosferyczne. Suunto Spartan to nie tylko zegarek. Dzięki aplikacji Suunto Movescount App którą instaluje się w telefonie można na zegarku sprawdzać wiadomosci, połączenia i powiadomienia. Nie ma konieczności więc za każdym razem wyjmowania telefonu z kieszeni.

zegarek z pulsometrem Suunto Spartan Sport Wrist All Black WHR

Innowacyjną funkcją jest to, że można nagrać film na podstawie przebytej trasy i udostępnić go znajomym. Istnieje również możliwość zapisywania zdjęć, co będzie późniejszym archiwum aktywności.

Zegarek posiada w pełni dotykowy kolorowy wyświetlacz, z szerokim kątem widzenia. Nawet pełne słońce nie będzie przeszkadzało w komfortowym użytkowaniu zegarka.

A jakie funkcje posiada zegarek Suunto Spartan? Są to między innymi:

 • jest wodoodporny do 100m
 • jego czas pracy to 18h z GPSem co 1 sek. w najwyższej dokładności; Natomiast czas prawy wydłuża się do 26h z GPSem co 1 sek. w trybie oszczędzania energii w dobrej dokładności
 • posiada trzy fizyczne przyciski
 • ma GPS
 • kompas z kompensacją nachylenia
 • dokonuje pomiarów tętna, prędkości, dystansu, tempa, wysokości
 • zlicza spalone kalorie
 • ma zdefiniowanych 80 trybów sportowych, a w przypadku tych najpopularniejszych dedykowane są dokładniejsze tryby sportowe takie jak np. biegi interwałowe, czy bieg na bieżni.
 • dostępność miesięcznych podsumowań, historii treningów oraz aktywności
 • posiada tryb triathlon a także multisport
 • zegarek ma dostępne menu w wielu językach

Zegarek multifunkcyjny Suunto Spartan ma pierścień z tytanu bądź stali nierdzewnej a także szafirowe szkło, co sprawia że jest bardzo wytrzymałym urządzeniem. Ponadto jego design sprawia, że prezentuje się niezwykle nowocześnie. Warto wspomnieć o tym, że Zegarki Spartan Ultra oraz Spartan Sport są produkowane ręcznie w Finlandii.

Zegarek można kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie, dużo niższej niż sugerowana cena detaliczna na wspomnianej wcześniej stronie.