Wykorzystaj uniwersalność Buff Original

Chusty biją popularność szczególnie wśród damskiej części amatorek biegania. Oryginalne Buffy są najbardziej klasycznymi i najpopularniejszymi modelami. Cenione są przede wszystkim za swą wielofunkcyjność.Original Buff to chusty bez żadnych przeszyć, wykonane w całości z cienkiej microfibry – miękkiego materiału, który dobrze chłonie wilgoć i przy tym cały czas dobrze oddycha.

Zastosowanie nowoczesnych technologii na etapie produkcji sprawiło, że nie tylko chronią one przed czynnikami zewnętrznymi, ale także zapewniają odprowadzanie wilgoci od ciała.  Dzięki zastosowaniu jonów srebra produkt posiada właściwości antybakteryjne, co ogranicza rozwój nieprzyjemnych zapachów. Chustę taką można założyć na głowę jako czapkę czy bandanę. Chroni wtedy przed słońcem, zimnem, wiatrem lub potem, który może wpadać do oczu. Ale Buffa można używać nie tylko nosząc go na głowie.

Można go też używać jako opaskę na szyję albo maskę na twarz. Ochronimy się wtedy przed zimnem i mroźnym powietrzem wpadającym do ust. Wreszcie buffa można założyć na włosy związać je nim lub zrobić sobie z niego opaskę. Można skorzystać z różnych, ciekawych wzorów Buffów, dlatego też mogą być one bardzo fajnymi dodatkami do całości nowoczesnego i modnego zestawu odzieży do biegania. Poszczególne modele dostępne są w naszym sklepie internetowym: http://www.dobiegania.pl/akcesoria-do-biegania-chusty-c-133_251.html